Анонси

22 березня 2020

Світова спільнота відзначатиме Всесвітній день води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй. Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.

Цьогорічна тематика проведення Всесвітнього дня води: "Вода та зміни клімату-прискорення дій".

Щоб вкотре звернути увагу людей на проблеми водних ресурсів Житомирське міжрайонне управління водного господарства запланувало ряд заходів:

- проведення пізнавальних уроків в навчальних закладах;

- показ відеороликів про сортування сміття та шкоду від забруднення водойм пластиком;

- показ пізнавального відеоролику про фосфати та досвід шкіл області в плані охорони водних ресурсів;

- показ відеоролику про українські водойми, досвід роботи з учнівською молодю;

Перегляньте разом із сім’єю цікаві та пізнавальні відеоролики та зробіть висновки кожен для себе – «Бути еко-це круто»!


22 березня 2020 – Всесвітній день води
«ВОДА ТА ЗМІНИ КЛІМАТУ – ПРИСКОРЕННЯ ДІЙ»

Щорічно світова спільнота відзначає Всесвітній день води, який бере свій початок від Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася у 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів, щоб нагадати всім жителям планети про значення і важливість води, привернути увагу до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

Цьогоріч тематика Всесвітнього дня води: «Вода та зміни клімату – прискорення дій».

Процес зміни клімату та екологічний стан водних ресурсів нерозривно пов’язані між собою. Вода є нашим найдорожчим ресурсом, що потребує відповідального та раціонального використання, адже кліматичні зміни у водній сфері вже незворотні, і від кожного з нас залежить, як у подальшому розвиватимуться ці зміни.

Класна година з учнями 8 класів Білокоровицької з/о школи №1 І-ІІІ