Новини

Підготовка виробничих приміщень до роботи в осінньо-зимовий період

З метою підготовки виробничих приміщень до роботи в осінньо-зимовий період, на початку вересня, працівниками управління проведено ремонт м'якої покрівлі ремонтно -механічної майстерні.


Оновлення стел Житомирського МУВГ

З метою приведення до єдиного корпоративного стилю інформаційних стел управління, а також для виконання Пріоритетів діяльності Житомирського МУВГ, за рахунок власних надходжень було встановлено банери на ділянках гончарного дренажу та на базі управління Житомирського МУВГ.


Очищенню водойми від мулу

Житомирське міжрайонне управління водного господарства надає платні послуги по механічному очищенню водойми від мулу за межами села Іванківці, Андрушівського району. Роботи проводяться екскаватором Е-304, замовником виступає ТОВ «УКР-ЛЕНД»

Очищення дна водойм перешкоджає перетворенню прозорого ставка в болото. Сміття і органічні залишки при розкладанні позбавляють водне середовище і її мешканців цілющого кисню, сприяють розмноженню водоростей-шкідників. Каламутна поверхня не пропускає ультрафіолет, вода покривається зеленою плівкою, здалеку відчувається неприємний запах. Щоб уникнути цієї ситуації, необхідно здійснювати очищення водойм, оскільки деструктивний процес замулювання не зупинити.


30 липня 2019

Начальник Житомирського МУВГ прийняв участь у засіданні колегії БУВР Прип’яті. Під час роботи колегії були розглянуті аспекти водного менеджменту у водогосподарських організаціях у І півріччі та визначені основні завдання на ІІІ квартал 2019 року, розглянуто хід проведення аналізу використання основних фондів в управліннях водного господарства БУВР Прип’яті, а також перспективи впровадження системи виконання робіт на основі аутсорсингу, намічені заходи щодо підготовки міжрайонних управлінь водного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.


07 липня 2019

День Дніпра- 2019

Начальник управління Дяченко А.М. разом із делегацією БУВР Прип'яті відвідав масштабний івент – День Дніпра- 2019, який відбувався у Саду каменів та парку «Наталка» м. Київ. Колектив управління БУВР Прип'яті отримав перемогу у номінації «Глядацькі симпатії» у конкурсі «Сміття стає мистецтвом» у рамках кампанії «Вода без PET – Дніпру respect!».


01 липня 2019

Розпочато роботу з капітального ремонту покрівлі даху адміністративної будівлі Житомирського МУВГ.

Оскільки будівля побудована в 1963 року і ремонт покрівлі даху до цього часу не проводився, покрівля під дією часу та атмосферного впливу почала руйнуватися. Капітальний ремонт покрівлі дасть можливість економити теплову енергію,та покращити естетичний вигляд будівлі.

Ремонт даху здійснюється за рахунок коштів Державного фонду розвитку водного господарства.


Міжнародний день Дніпра

25 червня 2019 року

В рамках підготовки до проведення заходів з нагоди Міжнародного дня Дніпра, що відбудеться 7 липня в м. Києві, з метою пропагування серед учнівської молоді бережливого відношення до Дніпра, збереження екологічної та культурної спадщини, працівниками управління були проведені певні заходи, а саме:

- провідним інженером з використання водних ресурсів управління М. Лужанським проведено зустріч з учнями в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей Житомирської міської ради «Супутник»;

- проведена лекція серед учнів 11-13 років (4-й загін), на тему «Всесвітній день Дніпра» та «Малі річки Житомирського району».


Водогосподарська інфраструктура

Працівниками Житомирського міжрайонного управління водного господарства постійно проводяться роботи по підтриманню інженерної водогосподарської інфраструктури у належному технічному стані. У червні місяці розпочато роботи з обкошування каналів, як ручним так і механізованим способом.


Дня працівників водного господарства

30 травня 2019 року

На базі Житомирського міжрайонного управління водних ресурсів відбулися урочисті збори колективу БУВР Прип’яті та підвідомчих організацій з нагоди професійного свята - Дня працівників водного господарства. За значний внесок у розвиток водогосподарського - меліоративного комплексу, сумлінну працю, було відзначено кращих працівників.


Навчання водогосподарських працівників

21 травня 2019 року!

В період з 21 по 23 травня у Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства пройде навчання водогосподарських працівників за темою: "Забезпечення експлуатаційної надійності водогосподарських систем у сучасних умовах" У навчанні прийме участь інженер-гідротехник Житомирського МУВГ - Мосійчук І.П.


Тиждень охорони праці

26 квітня 2019 року!

В період з 22 по 26 квітня 2019 р. в Житомирському МУВГ був проведений Тиждень охорони праці в РММ та на експлуатаційних дільницях, під час якого вирішено такі питання:

- розробленні та затвердженні заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та профзахворюванням, підвищення рівня безпеки й умов праці;

- проведена робота із залученням працівників до процесу формування СУОП на підприємстві;

- проведена роз’яснювальна робота по забезпеченню безпечних умов праці, та запобігання нещасних випадків на виробництві;

- виконано побілку території управління, майстерні, паркану, прибирання прилеглої території гуртожитку, розпушування ґрунту садка;


За чисте довкілля

20 квітня 2019 року!

Відповідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», доручення Держводагентства України №2146/3/5/11-19 від 16.04.2019 року, враховуючи проведення екологічних акцій, з метою приведення в належний естетичний та екологічний стан територій поблизу водних об’єктів, каналів, заплав річок, прибережних захисних смуг, меліоративних системах та спорудах, на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз, Житомирське МУВГ провело відповідні заходи з благоустрою, а саме:

- управлінням здійснені заходи з озеленення та впорядкування територій дільниць та бази управління.

- в адміністративних районах обслуговування прибрано 5,0 га територій баз.

- ліквідовано 4 несанкціонованих сміттєзвалища (1 в Коростенському районі, 1 у Хорошівському районі, 2 у Черняхівському районі), прибрано 6 прилеглих територій до баз управління, вивезено 4 м.куб. сміття.

- працівниками управління висаджено біля 80 шт. дерев та 50 шт. кущів, упорядковано газонів та квітників на площі 80 кв.м.

- в рамках проведення акції прийняло участь 120 учасників з числа ІТП та робітників управління.

- ремонт кріплення канала ГД г/д Черняхів


Очистка берегів річки струмка Волиця

05 квітня 2019 року! Спеціалістами Житомирського МУВГ спільно з учнями Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступеню, с. Сінгурі Житомирського району проведено прибирання струмка Волиця в межах села. Загалом прибрано 280 м. струмка, в прибиранні прийняли участь 5 працівників управління та 20 чоловік учнівської молоді.


Урочисті збори з числа ІТП управління.

22 березня 2019 року. З метою відзначення Всесвітнього Дня Води в Житомирському МУВГ 22.03.2019 року відбулися урочисті збори з числа ІТП управління.
В процесі зборів було порушено питання виконавської дисципліни в плані водних ресурсів, їх охорони, питання орендних відносин з орендарями водних об’єктів зони діяльності управління, питання участі управління в щорічних акціях «День води». «Посади дерево», «Чисті береги», «День довкілля» та інш.
Перед колективом управління виступали, начальник управління А. ДЯЧЕНКО, Заступник начальника С. САМЧУК, провідний інженер з ВВР М. ЛУЖАНСЬКИЙ.


Очистка берегів річки Кам'янка.

22 березня 2019 року! Колектив Житомирського МУВГ разом з працівниками БУВР Прип'яті, долучилося до нового челенджу #trashtag та провели акцію щодо очистки берегів річки Кам'янка від сміття у м.Житомирі.


Про стан виконання програм, пов'язаних з екологічним оздоровленням водних об'єктів.

21 березня 2019 року. Голова Хорошівської ОТГ Столярчук В.В. прозвітував про стан виконання програм, пов'язаних з екологічним оздоровленням водних об'єктів. Це програми по очищенню р.Ірша, реконструкції очисних споруд смт Хорошева.


Всесвітній День Води! Проведено відкритий урок в Черняхівській гімназії.

22 березня 2019 року. З метою проведення просвітницьких заходів, присвячених Всесвітньому Дню Води, тематикою яких в 2019 році є «Вода для всіх», 21.03.2019 року провідним інженером з водних ресурсів управління М. Лужанським та провідним інженером Черняхівської ЕД Л. Горловою проведено відкритий урок в Черняхівській гімназії з учнями 3-4 класів.
Учні гімназії були ознайомлені з важливістю водних ресурсів, в подальшому було продемонстровано відеофільм «Річки України».
Серед учнів організовано конкурс малюнків про воду. В найкоротший термін кращі малюнки дітей будуть відібрані управлінням, переможці будуть нагороджені цінними подарунками.


Проведено лекцію з учнями Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступеней Житомирського району.

22 березня 2019 року. Провідним інженером з водних ресурсів управління М. Лужанським 22.03.2019 року проведено лекцію з учнями Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступеней Житомирського району з нагоди Всесвітнього Дня Води.
Педагогічним колективом школи були розроблені заходи щодо проведення Дня Води, учням було продемонстровано міні-виставу про важливі властивості води, цікаві факти про воду.
В подальшому було оглянуто роботи учнів щодо виготовлення альбомів стосовно охорони води її властивостей та ін..
Колектив управління щиро вдячний педагогічному колективу, дирекції школи, учням щодо підготовки та проведення Всесвітнього Дня Води в школі і надіється, в подальшому, на співпрацю в плані проведення спільних щорічних акцій «Посади дерево», «Чисті береги», «День довкілля»!!!


Урок з учнями 1-4 класів Хорошівської гімназії.

21 березня 2019 року. Провідним гідротехніком Хорошівської ЕД управління І. Іщук на уроці географії проведено урок з учнями 1-4 класів Хорошівської гімназії присвяченої Дню Води.
Лекція була спрямована на охорону водних ресурсів України та Хорошівського району, учням гімназії було продемонстровано пізнавальний фільм про великі річки України.


В Коростенському міському ліцеї проведено урок з учнями 3-А класу.

15 березня 2019 року. В Коростенському міському ліцеї м. Коростень 15.03.2019 року інженером з використання водних ресурсів Коростенської ЕД управління І. Невмержицькою проведено урок з учнями 3-А класу присвяченого Всесвітньому Дню Води.
Метою проведення уроку було донести до дітей важливість води в світі, бережливого та дбайливого ставлення до неї.
Надалі дітям було продемонстровано дитячий пізнавальний фільм про воду.


Вітаємо з 8 березня!

8 березня 2019 року! Милі та чарівні наші жінки! Колектив Житомирського МУВГ Вітає Вас із святом весни – 8 березня. Бажаємо Вам від щирого серця міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання! Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця. Приєднуємось до всіх поздоровлень, що Ви вже отримали та бажаємо здійснення усіх ваших бажань.


Колегія Держводагентства

1 березня 2019 року у Житомирі відбулося засідання колегії Держводагентства, на якому розглядалися регіональні аспекти водного менеджменту у 2018 році. Засідання відбувалося спільно з представниками Житомирської обласної державної адміністрації, Державного агентства з управління зоною відчуження та Державної екологічної інспекції. У Колегії прийняв участь Начальник Житомирського МУВГ - А.М. Дяченко.


Віче пам’яті Героям Небесної Сотні

20 лютого 2019 року працівники Житомирського МУВГ разом з представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять взяли участь у Віче пам’яті для вшанування загиблих учасників Революції Гідності, які 5 років тому віддали свої життя за свободу і європейський вибір України. Учасники Віче вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, запалили лампадки та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.


Тракторні та екскаваторні послуги

15 лютого 2019 рокуЗ метою збільшення власних надходжень, Житомирське міжрайонне управління водного господарства надає тракторні та екскаваторні послуги на замовлення Кожухівської та Бехівської сільської ради.


Ремонтні роботи техніки та механізмів

З метою підготовки техніки до роботи у вегетаційний період 2019 року Житомирське міжрайонне управління водного господарства проводить ремонтні роботи техніки та механізмів.


Проведення поточного ремонту техніки

У грудні 2018 року на базі Житомирського міжрайонного управління водного господарства розпочато проведення поточного ремонту техніки для ефективного виконання земляних робіт на міжгосподарських каналах.


Придбання нового обладнання та техніки

У листопаді 2018 року Житомирським МУВГ придбано нове обладнання та техніка,а саме: 5 роторних косарок, 10 кущорізів,3 бензопили та твердопаливний котел за рахунок коштів державного фонду розвитку водного господарства. Це дасть можливість покращити ефективність виконання доглядових робіт.


ХVІ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE – 2018

06 листопада 2018 року начальник Житомирського МУВГ Дяченко А.М, разом з представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Прип'ять на чолі з начальником управління Василем Азимою відвідали ХVІ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE – 2018», який упродовж багатьох років проводиться з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

На офіційному відкритті ХVІ Міжнародної спеціалізованої виставки «AQUA UKRAINE-2018» голова Держводагентства Ірина Овчаренко наголосила на важливості раціонального використання водних ресурсів, так як не одна галузь економіки та жодна людина не може обійтися без води.

Учасники форуму мали змогу ознайомитися з експозиціями виставки «AQUA UKRAINE-2018» та оглянути її експонати, а також прийняти участь у конференції «Вода та довкілля» на якій обговорювався досвід України і країн-членів ЄС Угорщини, Франції та Польщі у впровадженні інтегрованого управління за басейновим принципом, розроблення планів управління річковими басейнами, впровадження нового порядку державного моніторингу вод в Україні та технології розробки водогосподарського балансу річкових басейнів.

Під час огляду виставки фахівці управління обмінювались набутим досвідом з колегами інших регіонів щодо управління, охорони і відтворення водних ресурсів та впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом.


Оновлення стел та водоохоронних знаків

Житомирське міжрайонне управління водного господарства проводить роботи по оновленню меліоративних куточків, стел та водоохоронних знаків.

Зокрема оновлено стелу в с.Болярка Житомирського району та приведено меліоративний куточок до гарного естетичного стану.


Підготовка виробничих приміщень
до роботи в осіньо-зимовий період

З метою підготовки виробничих приміщень до роботи в осіньо-зимовий період працівниками Житомирського міжрайонного управління водного господарства проведено ремонт покрівлі майстерні на базі управління та гаражів Житомирського МУВГ та Черняхівської експлуатаційної дільниці


14 вересня 2018 року

Екологічна акція
«Міжнародний день чистих берегів»

Житомирське МУВГ разом з працівниками Басейнового управління водних ресурсів річки Прип`ять, долучилось до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбереж - Міжнародного дня чистих берегів.

Житомирське МУВГ вважає за доцільне підтримати ініціативу проведення такого заходу в Україні.Працівники Коростенської е. д. Житомирського МУВГ також долучилися до масштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів». Прибирали лівий берег річки Уж.

В акції приймали участь ремонтувальники – руслові та інженерно – технічні працівники дільниці.


24 липня 2018 року

Під головуванням начальника Житомирського обласного управління водних ресурсів Василя Азими відбулася нарада обласного управління водних ресурсів, під час якої підведені підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області за І півріччя 2018 року, визначені заходи щодо підготовки водогосподарських організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років, розглянуто стан реорганізації управлінь водного господарства та намічені заходи щодо забезпечення сталого функціонування підвідомчих організацій облводресурсів у ІІІ кварталі 2018 року.

У нараді прийняв участь начальник Житомирського міжрайонного управліня водного господарства А.М Дяченко.

На нараді були підведені підсумки роботи підвідомчих організацій за І півріччя 2018 року щодо управління водними ресурсами, експлуатації водогосподарських об’єктів та визначені першочергові завдання облводресурсів на ІІІ квартал 2018 року, а саме: завдання з управління водними ресурсами, завершення виконання основних завдань доведених наказом облводресурсів від 02.02.2018 року №13, про підготовку водогосподарських організацій до роботи в осінньо-зимовий період, ефективному використанні бюджетних коштів та транспортних засобів, а також своєчасне завершення реорганізації управлінь водного господарства та інше.


7 липня 2018 року

Начальник Житомирського МУВГ Дяченко А.М разом з представниками Житомирського обласного управління водних ресурсів прийняли участь у заходах присвячених міжнародному Дню Дніпра, які проходили на Поштовій площі в м. Києві.25 червня 2018 року

На виконання наказу Житомирського обласного управління водних ресурсів № 13 від 02.02.218 року про основні напрямки роботи завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області та регіональної програми робіт з розчистки та регулювання русел річок Житомирської області на 2018-2021 роки Житомирським МУВГ здійснюється очистка міжгосподарських меліоративних каналів г.д. с. Гадзинка, Глубочицької сільської ради, Житомирського району.


12 червня 2018 року

Ремонтувальниками русловими Черняхівської ЕД Житомирського МУВГ виконано роботи з механізованої окоски меліоративного каналу МК-3 в с.Троковичі Черняхівського району Житомирської області.