Новини

5.03.2020 року.

Вперше за 120 років Україна опинилася у ситуації, коли гідрометеорологічні умови можуть спричинити обмеження прав водокористувачів, у тому числі і скиди води через греблі ГЕС.

Причиною обмеження водокористування є аномальна ситуація з опадами восени та взимку 2019-2020 років. За інформацією Укргідрометцентру, сьогодні на більшості річок України спостерігається низька водність.

Відповідно до статті 45 Водного кодексу України, у разі настання маловоддя, права водокористувачів можуть бути обмежені або змінені умови водокористування, в тому числі скиди води через греблі ГЕС. У разі вживання таких заходів пріоритетність надаватиметься забезпеченню питних і побутових потреб українців.

В Укргідрометцентрі повідомляють, що наразі на більшості річок України спостерігається низька водність. Відповідно цього року на українських річках весняної повені не буде. Маловоддя може також призвести до пересихання малих водотоків.


З 25.02. по 27.02 2020 року.

Згідно рішення Житомирської міської комісії за №1 від 21 січня 2020 року, щодо складу оперативного штабу з координації дій органів управління, сил та засобів при виникненні НС під час льодоходу, весняної повені та паводків у 2020 році, створено робочу комісію по обстеженню гідровузлів водосховищ та ГТС ставків в межах м. Житомир, від Житомирського МУВГ в комісію залучено головного спеціаліста з водних ресурсів управління Лужанського М.М.

Згідно Плану проведення обстеження перевірялись:

- гідровузол, р. Тетерів, КП «Житомиркомунсервіс», вул. Жуйко, м. Житомир;

- гідротехнічна споруда новоствореного «Парку «Крошенський»», м. Житомир;

- гідроспоруда ставу на р. Крошенка, заводу «Електровимірювач»;

- гідроспоруда ставу на р. Крошенка, ФОП В.Маньківський;

- гідроспоруда водопідйомної греблі по пр.-ку Паперовому;

- гідровузол «Житомирського» водосховища, КП ЕШС м. Житомир;

- гідровузли «Денишівського» водосховища та водосховища «Відсічне», КП «Житомирводоканал».


10 лютого 2020 року

У Житомирському міжрайонному управлінні водного господарства пройшли позапланові протипожежні навчання і практичні тренування працівників, було розглянуто порядок дій працівників при виникненні пожежі. Під час проведення навчання працівників з пожежної безпеки були розглянуті такі питання: визначено поняття пожежі, причини виникнення та шляхи розповсюдження; види пожеж та порядок дій працівників у разі виникнення пожежі; розглянуто план евакуації, визначені шляхи евакуації та евакуаційні виходи з адміністративної будівлі управління; проведено позаплановий інструктаж з пожежної безпеки; відпрацьовано на практиці правила використання вогнегасників.

28 січня 2020 року

В Житомирі відбулося засідання колегії БУВР Прип'яті за участю керівників відділів, служб та начальників підвідомчих організацій.

Начальник БУВР Прип'яті Василь Азима детально проаналізував роботу управління за 2019 рік, основну увагу приділивши виконанню пріоритетів БУВР Прип'яті у 2019 році.

Про виконання пріоритетів діяльності доповіли начальники міжрайонних управлінь Анатолій Дяченко, Петро Іщук, Зоя Шиш, Володимир Наумчук, Віталій Кучер.

Підсумувавши роботу за минулий рік , начальник БУВР Прип'яті Василь Азима визначив плани робіт на 2020 рік.

На колегії розглянуто питання впровадження нової організаційної структури.

Керівники міжрайонних управлінь доповіли про приведення чисельності працівників у відповідністіь до визначеного фонду оплати праці забезпечивши ефективну зайнятість , високопродуктивну та якісну роботу.

Після закінчення колегії відбулась чергова звітно-виборча Конференція Товариства меліораторів та водогосподарників Житомирської області.


24 грудня 2019 року

начальник Житомирського міжрайонного управління водного господарства Дяченко Анатолій Миколайович прийняв участь у нараді Басейового управління водних ресурсів річки Прип’ять. На нараді розглянута організаційна структура та штатні розписи на 2020 рік, а також обговорено ряд інших важливих питань.


19 грудня 2019 року

На замовлення Високопічської сільської ради Житомирське МУВГ здійснює роботи щодо підсипки вимоїн екскаватором ЕО-2625 на території села Старошийка Чуднівського району Житомирської області.


12 грудня 2019 року

З метою удосконалення системи управління водними ресурсами в БУВР Прип’яті проводиться реформування водогосподарських організацій.

9-12 грудня начальник БУВР Прип’яті Василь Азима зустрівся з колективом Житомирського міжрайонного управління водного господарства та ознайомив працівників управління з наказом Держводагентства від 03 грудня 2019 року №742 про реорганізацію Житомирськго МУВГ шляхом приєднання до Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять . Було наголошено , що утворена нова структура повинна забезпечити на практиці впровадження басейнового принципу управління водними ресурсами.

Також, на виконання наказу Басейнового управління водних ресурсів річки Прип'ять від 29.10.2019 року № 91 "Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня права" проведено навчання з працівниками управління з питань реалізації та захисту прав людини та розглянуто ряд актуальних питань , які виникли у зв’язку з реорганізацією.


09.12.2019 року

В Житомирському МУВГ продовжується виконання експлуатаційно-доглядових робіт. Працівник Хорошівської ЕД Поліщук Микола Олександрович проводить вирубку чагарникової рослинності на каналі К-2 ДГД с. Сколобів .


22.11.2019 року

На замовлення Високопічської сільської ради проводяться бульдозерні роботи по ліквідації стихійного сміттєзвалища. Розчищення території проводиться бульдозером ДТ-75.


21.11.2019 року

Представники БУВР Прип’яті прийняли участь у виставці-форумі рибної індустрії та риболовного хобі, зокрема Дяченко А. М.- начальник Житомирського МУВГ.


5-7 листопада 2019 року

В м. Києві пройшла XVII Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE– 2019», яка щороку проводиться в рамках Міжнародного водного форуму. В роботі виставки взяли участь керівники водних господарств Житомирської області, зокрема начальник Житомирського МУВГ – Дяченко А.М.

Будучи єдиним міжнародним спеціалізованим заходом в Україні для професіоналів водної галузі,виставка AQUA UKRAINE гостинно збирає під дахом МВЦ найсучасніші водні технології, розробки, продукцію, обладнання, матеріали, товари та послуги, і щорічно стає майданчиком для дискусій серед фахівців водної галузі з урядового, громадського, наукового, промислового та ділового сектора України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Водну виставку AQUA UKRAINE гармонійно доповнює програма науково практичних заходів (конференції, тематичні семінари, круглі столи), присвячених широкому колу актуальних водних питань, таких як водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, питна, бутильована вода, інженерні мережі, насосне обладнання, стратегія розвитку водного господарства України, автоматизовані системи управління водним господарством, охорона водних ресурсів, управління паводками та адаптація до змін клімату, нормативно правова база та гармонізація українського водного законодавства з європейськими директивами, реформування житлово комунального господарства України та поліпшення надаваних населенню житлово комунальних послуг.

Провідні стейкхолдери у водній сфері намагалися знайти відповіді «Забороняти чи не забороняти фосфати» та запропонували визначити точки забруднення водних ресурсів, і вже тоді вжити запобіжні заходи.

Інформація щодо екологічного стану вод — це один із ключових факторів до здорового життя громадян України. Саме тому, з 2019 року Україна поетапно переходить до здійснення моніторингу вод за нормами європейського законодавства. Головний меседж побудови нового європейського моніторингу вод в Україні – дати річці жити у природних умовах. На експозиції Держводагентства учасникам заходу була надана можливість продемонструвати дослідження з експрес-аналізу води із різних річкових басейнів.


На Чуднівській експлуатаційній дільниці Житомирського МУВГ проводиться очищення меліоративного каналу К-3 від мулу та рослинності екскаватором ЕО-304 на Верхньо- Тетерівській осушувальній системі Чуднівського району Житомирської області.


18 жовтня 2019 року

В ході виконання плану заходів з підготовки до роботи водогосподарських об’єктів в осінньо- зимовий період 2019-2020 років Житомирським МУВГ було проведено підготовку побутових приміщень для обігріву та прийняття їжі , ремонт та випробування побутових котлів.


15 жовтня 2019 року

Начальник Житомирського МУВГ Дяченко А.М. разом з начальником БУВР Прип'яті В.І. Азимою з робочою поїздкою перебував в Коростенській експлуатаційній дільниці Житомирського МУВГ та Овруцькій експлуатаційній дільниці Радомишльського МУВГ.

Начальник Житомирського МУВГ Дяченко А.М. разом з начальником БУВР Прип'яті В.І. Азимою з робочою поїздкою перебував в Коростенській експлуатаційній дільниці Житомирського МУВГ та Овруцькій експлуатаційній дільниці Радомишльського МУВГ.

Обговорювались питання з утримання інженерної інфраструктури, її подальшого використання, передачі в оренду та можливої приватизації майна, безоплатної передачі на збереження землекористувачам та сільгосптоваровиробникам, що дасть змогу більш ефективно використовувати бюджетні кошти.

Розглянуті питання підготовки до роботи водогосподарських об’єктів в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Звернута увага на покращення естетичного стану будівель, подальше проведення благоустрою територій, утримання в належному стані санітарно-побутових приміщень, впровадженню корпоративного стилю та ряд інших питань.


Підготовки до роботи в осінньо-зимовий період (04.10.2019)

З метою підготовки до роботи в осінньо-зимовий період працівниками управління виконується робота по видаленню аварійних дерев та окоска пожежної водойми.


Придбано екскаватор JCB 220 LCа

За кошти спеціального фонду розвитку водного господарства України Житомирське МУВГ придбало екскаватор JCB 220 LC.

Поповнення машино-тракторного парку управління дасть змогу наростити об’єми земляних робіт, проводити очистку меліоративних каналів від наносів та надавати платні послуги юридичним та фізичним особам з виконання відповідних робіт


Я прибрав твоя черга

15.09.2019р. Житомирське управління водного господарства приєдналось до проведення щорічної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів».

Організовано та проведено прибирання прибережної захисної смуги р. Кам’янка (район Польського кладовища) в м. Житомир.


Черняхівська ЕД

В смт. Черняхівською дільницею Житомирського МУВГ управління проведено прибирання прибережної захисної смуги ставу в межах селища спільно з учнями Черняхівської гімназії..

Коростенська ЕД

Спеціалісти Коростенської ЕД Житомирського МУВГ провели прибирання прибережної захисної смуги р. Уж спільно з учнями гімназії №4, а також русловими ремонтерами в с. Поліське.

Підготовка виробничих приміщень до роботи в осінньо-зимовий період

З метою підготовки виробничих приміщень до роботи в осінньо-зимовий період, на початку вересня, працівниками управління проведено ремонт м'якої покрівлі ремонтно -механічної майстерні.


Оновлення стел Житомирського МУВГ

З метою приведення до єдиного корпоративного стилю інформаційних стел управління, а також для виконання Пріоритетів діяльності Житомирського МУВГ, за рахунок власних надходжень було встановлено банери на ділянках гончарного дренажу та на базі управління Житомирського МУВГ.


Очищенню водойми від мулу

Житомирське міжрайонне управління водного господарства надає платні послуги по механічному очищенню водойми від мулу за межами села Іванківці, Андрушівського району. Роботи проводяться екскаватором Е-304, замовником виступає ТОВ «УКР-ЛЕНД»

Очищення дна водойм перешкоджає перетворенню прозорого ставка в болото. Сміття і органічні залишки при розкладанні позбавляють водне середовище і її мешканців цілющого кисню, сприяють розмноженню водоростей-шкідників. Каламутна поверхня не пропускає ультрафіолет, вода покривається зеленою плівкою, здалеку відчувається неприємний запах. Щоб уникнути цієї ситуації, необхідно здійснювати очищення водойм, оскільки деструктивний процес замулювання не зупинити.


30 липня 2019

Начальник Житомирського МУВГ прийняв участь у засіданні колегії БУВР Прип’яті. Під час роботи колегії були розглянуті аспекти водного менеджменту у водогосподарських організаціях у І півріччі та визначені основні завдання на ІІІ квартал 2019 року, розглянуто хід проведення аналізу використання основних фондів в управліннях водного господарства БУВР Прип’яті, а також перспективи впровадження системи виконання робіт на основі аутсорсингу, намічені заходи щодо підготовки міжрайонних управлінь водного господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.


07 липня 2019

День Дніпра- 2019

Начальник управління Дяченко А.М. разом із делегацією БУВР Прип'яті відвідав масштабний івент – День Дніпра- 2019, який відбувався у Саду каменів та парку «Наталка» м. Київ. Колектив управління БУВР Прип'яті отримав перемогу у номінації «Глядацькі симпатії» у конкурсі «Сміття стає мистецтвом» у рамках кампанії «Вода без PET – Дніпру respect!».


01 липня 2019

Розпочато роботу з капітального ремонту покрівлі даху адміністративної будівлі Житомирського МУВГ.

Оскільки будівля побудована в 1963 року і ремонт покрівлі даху до цього часу не проводився, покрівля під дією часу та атмосферного впливу почала руйнуватися. Капітальний ремонт покрівлі дасть можливість економити теплову енергію,та покращити естетичний вигляд будівлі.

Ремонт даху здійснюється за рахунок коштів Державного фонду розвитку водного господарства.


Міжнародний день Дніпра

25 червня 2019 року

В рамках підготовки до проведення заходів з нагоди Міжнародного дня Дніпра, що відбудеться 7 липня в м. Києві, з метою пропагування серед учнівської молоді бережливого відношення до Дніпра, збереження екологічної та культурної спадщини, працівниками управління були проведені певні заходи, а саме:

- провідним інженером з використання водних ресурсів управління М. Лужанським проведено зустріч з учнями в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей Житомирської міської ради «Супутник»;

- проведена лекція серед учнів 11-13 років (4-й загін), на тему «Всесвітній день Дніпра» та «Малі річки Житомирського району».


Водогосподарська інфраструктура

Працівниками Житомирського міжрайонного управління водного господарства постійно проводяться роботи по підтриманню інженерної водогосподарської інфраструктури у належному технічному стані. У червні місяці розпочато роботи з обкошування каналів, як ручним так і механізованим способом.


Дня працівників водного господарства

30 травня 2019 року

На базі Житомирського міжрайонного управління водних ресурсів відбулися урочисті збори колективу БУВР Прип’яті та підвідомчих організацій з нагоди професійного свята - Дня працівників водного господарства. За значний внесок у розвиток водогосподарського - меліоративного комплексу, сумлінну працю, було відзначено кращих працівників.


Навчання водогосподарських працівників

21 травня 2019 року!

В період з 21 по 23 травня у Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства пройде навчання водогосподарських працівників за темою: "Забезпечення експлуатаційної надійності водогосподарських систем у сучасних умовах" У навчанні прийме участь інженер-гідротехник Житомирського МУВГ - Мосійчук І.П.


Тиждень охорони праці

26 квітня 2019 року!

В період з 22 по 26 квітня 2019 р. в Житомирському МУВГ був проведений Тиждень охорони праці в РММ та на експлуатаційних дільницях, під час якого вирішено такі питання:

- розробленні та затвердженні заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та профзахворюванням, підвищення рівня безпеки й умов праці;

- проведена робота із залученням працівників до процесу формування СУОП на підприємстві;

- проведена роз’яснювальна робота по забезпеченню безпечних умов праці, та запобігання нещасних випадків на виробництві;

- виконано побілку території управління, майстерні, паркану, прибирання прилеглої території гуртожитку, розпушування ґрунту садка;


За чисте довкілля

20 квітня 2019 року!

Відповідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів», доручення Держводагентства України №2146/3/5/11-19 від 16.04.2019 року, враховуючи проведення екологічних акцій, з метою приведення в належний естетичний та екологічний стан територій поблизу водних об’єктів, каналів, заплав річок, прибережних захисних смуг, меліоративних системах та спорудах, на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз, Житомирське МУВГ провело відповідні заходи з благоустрою, а саме:

- управлінням здійснені заходи з озеленення та впорядкування територій дільниць та бази управління.

- в адміністративних районах обслуговування прибрано 5,0 га територій баз.

- ліквідовано 4 несанкціонованих сміттєзвалища (1 в Коростенському районі, 1 у Хорошівському районі, 2 у Черняхівському районі), прибрано 6 прилеглих територій до баз управління, вивезено 4 м.куб. сміття.

- працівниками управління висаджено біля 80 шт. дерев та 50 шт. кущів, упорядковано газонів та квітників на площі 80 кв.м.

- в рамках проведення акції прийняло участь 120 учасників з числа ІТП та робітників управління.

- ремонт кріплення канала ГД г/д Черняхів


Очистка берегів річки струмка Волиця

05 квітня 2019 року! Спеціалістами Житомирського МУВГ спільно з учнями Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступеню, с. Сінгурі Житомирського району проведено прибирання струмка Волиця в межах села. Загалом прибрано 280 м. струмка, в прибиранні прийняли участь 5 працівників управління та 20 чоловік учнівської молоді.


Урочисті збори з числа ІТП управління.

22 березня 2019 року. З метою відзначення Всесвітнього Дня Води в Житомирському МУВГ 22.03.2019 року відбулися урочисті збори з числа ІТП управління.
В процесі зборів було порушено питання виконавської дисципліни в плані водних ресурсів, їх охорони, питання орендних відносин з орендарями водних об’єктів зони діяльності управління, питання участі управління в щорічних акціях «День води». «Посади дерево», «Чисті береги», «День довкілля» та інш.
Перед колективом управління виступали, начальник управління А. ДЯЧЕНКО, Заступник начальника С. САМЧУК, провідний інженер з ВВР М. ЛУЖАНСЬКИЙ.


Очистка берегів річки Кам'янка.

22 березня 2019 року! Колектив Житомирського МУВГ разом з працівниками БУВР Прип'яті, долучилося до нового челенджу #trashtag та провели акцію щодо очистки берегів річки Кам'янка від сміття у м.Житомирі.


Про стан виконання програм, пов'язаних з екологічним оздоровленням водних об'єктів.

21 березня 2019 року. Голова Хорошівської ОТГ Столярчук В.В. прозвітував про стан виконання програм, пов'язаних з екологічним оздоровленням водних об'єктів. Це програми по очищенню р.Ірша, реконструкції очисних споруд смт Хорошева.


Всесвітній День Води! Проведено відкритий урок в Черняхівській гімназії.

22 березня 2019 року. З метою проведення просвітницьких заходів, присвячених Всесвітньому Дню Води, тематикою яких в 2019 році є «Вода для всіх», 21.03.2019 року провідним інженером з водних ресурсів управління М. Лужанським та провідним інженером Черняхівської ЕД Л. Горловою проведено відкритий урок в Черняхівській гімназії з учнями 3-4 класів.
Учні гімназії були ознайомлені з важливістю водних ресурсів, в подальшому було продемонстровано відеофільм «Річки України».
Серед учнів організовано конкурс малюнків про воду. В найкоротший термін кращі малюнки дітей будуть відібрані управлінням, переможці будуть нагороджені цінними подарунками.


Проведено лекцію з учнями Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступеней Житомирського району.

22 березня 2019 року. Провідним інженером з водних ресурсів управління М. Лужанським 22.03.2019 року проведено лекцію з учнями Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ступеней Житомирського району з нагоди Всесвітнього Дня Води.
Педагогічним колективом школи були розроблені заходи щодо проведення Дня Води, учням було продемонстровано міні-виставу про важливі властивості води, цікаві факти про воду.
В подальшому було оглянуто роботи учнів щодо виготовлення альбомів стосовно охорони води її властивостей та ін..
Колектив управління щиро вдячний педагогічному колективу, дирекції школи, учням щодо підготовки та проведення Всесвітнього Дня Води в школі і надіється, в подальшому, на співпрацю в плані проведення спільних щорічних акцій «Посади дерево», «Чисті береги», «День довкілля»!!!


Урок з учнями 1-4 класів Хорошівської гімназії.

21 березня 2019 року. Провідним гідротехніком Хорошівської ЕД управління І. Іщук на уроці географії проведено урок з учнями 1-4 класів Хорошівської гімназії присвяченої Дню Води.
Лекція була спрямована на охорону водних ресурсів України та Хорошівського району, учням гімназії було продемонстровано пізнавальний фільм про великі річки України.


В Коростенському міському ліцеї проведено урок з учнями 3-А класу.

15 березня 2019 року. В Коростенському міському ліцеї м. Коростень 15.03.2019 року інженером з використання водних ресурсів Коростенської ЕД управління І. Невмержицькою проведено урок з учнями 3-А класу присвяченого Всесвітньому Дню Води.
Метою проведення уроку було донести до дітей важливість води в світі, бережливого та дбайливого ставлення до неї.
Надалі дітям було продемонстровано дитячий пізнавальний фільм про воду.


Вітаємо з 8 березня!

8 березня 2019 року! Милі та чарівні наші жінки! Колектив Житомирського МУВГ Вітає Вас із святом весни – 8 березня. Бажаємо Вам від щирого серця міцного здоров'я, нев'янучої молодості та багато взаємного кохання! Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця. Приєднуємось до всіх поздоровлень, що Ви вже отримали та бажаємо здійснення усіх ваших бажань.


Колегія Держводагентства

1 березня 2019 року у Житомирі відбулося засідання колегії Держводагентства, на якому розглядалися регіональні аспекти водного менеджменту у 2018 році. Засідання відбувалося спільно з представниками Житомирської обласної державної адміністрації, Державного агентства з управління зоною відчуження та Державної екологічної інспекції. У Колегії прийняв участь Начальник Житомирського МУВГ - А.М. Дяченко.


Віче пам’яті Героям Небесної Сотні

20 лютого 2019 року працівники Житомирського МУВГ разом з представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Прип’ять взяли участь у Віче пам’яті для вшанування загиблих учасників Революції Гідності, які 5 років тому віддали свої життя за свободу і європейський вибір України. Учасники Віче вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, запалили лампадки та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.


Тракторні та екскаваторні послуги

15 лютого 2019 рокуЗ метою збільшення власних надходжень, Житомирське міжрайонне управління водного господарства надає тракторні та екскаваторні послуги на замовлення Кожухівської та Бехівської сільської ради.


Ремонтні роботи техніки та механізмів

З метою підготовки техніки до роботи у вегетаційний період 2019 року Житомирське міжрайонне управління водного господарства проводить ремонтні роботи техніки та механізмів.


Проведення поточного ремонту техніки

У грудні 2018 року на базі Житомирського міжрайонного управління водного господарства розпочато проведення поточного ремонту техніки для ефективного виконання земляних робіт на міжгосподарських каналах.


Придбання нового обладнання та техніки

У листопаді 2018 року Житомирським МУВГ придбано нове обладнання та техніка,а саме: 5 роторних косарок, 10 кущорізів,3 бензопили та твердопаливний котел за рахунок коштів державного фонду розвитку водного господарства. Це дасть можливість покращити ефективність виконання доглядових робіт.


ХVІ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE – 2018

06 листопада 2018 року начальник Житомирського МУВГ Дяченко А.М, разом з представниками Басейнового управління водних ресурсів річки Прип'ять на чолі з начальником управління Василем Азимою відвідали ХVІ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE – 2018», який упродовж багатьох років проводиться з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

На офіційному відкритті ХVІ Міжнародної спеціалізованої виставки «AQUA UKRAINE-2018» голова Держводагентства Ірина Овчаренко наголосила на важливості раціонального використання водних ресурсів, так як не одна галузь економіки та жодна людина не може обійтися без води.

Учасники форуму мали змогу ознайомитися з експозиціями виставки «AQUA UKRAINE-2018» та оглянути її експонати, а також прийняти участь у конференції «Вода та довкілля» на якій обговорювався досвід України і країн-членів ЄС Угорщини, Франції та Польщі у впровадженні інтегрованого управління за басейновим принципом, розроблення планів управління річковими басейнами, впровадження нового порядку державного моніторингу вод в Україні та технології розробки водогосподарського балансу річкових басейнів.

Під час огляду виставки фахівці управління обмінювались набутим досвідом з колегами інших регіонів щодо управління, охорони і відтворення водних ресурсів та впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом.


Оновлення стел та водоохоронних знаків

Житомирське міжрайонне управління водного господарства проводить роботи по оновленню меліоративних куточків, стел та водоохоронних знаків.

Зокрема оновлено стелу в с.Болярка Житомирського району та приведено меліоративний куточок до гарного естетичного стану.


Підготовка виробничих приміщень
до роботи в осіньо-зимовий період

З метою підготовки виробничих приміщень до роботи в осіньо-зимовий період працівниками Житомирського міжрайонного управління водного господарства проведено ремонт покрівлі майстерні на базі управління та гаражів Житомирського МУВГ та Черняхівської експлуатаційної дільниці


14 вересня 2018 року

Екологічна акція
«Міжнародний день чистих берегів»

Житомирське МУВГ разом з працівниками Басейнового управління водних ресурсів річки Прип`ять, долучилось до екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбереж - Міжнародного дня чистих берегів.

Житомирське МУВГ вважає за доцільне підтримати ініціативу проведення такого заходу в Україні.Працівники Коростенської е. д. Житомирського МУВГ також долучилися до масштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів». Прибирали лівий берег річки Уж.

В акції приймали участь ремонтувальники – руслові та інженерно – технічні працівники дільниці.


24 липня 2018 року

Під головуванням начальника Житомирського обласного управління водних ресурсів Василя Азими відбулася нарада обласного управління водних ресурсів, під час якої підведені підсумки діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області за І півріччя 2018 року, визначені заходи щодо підготовки водогосподарських організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років, розглянуто стан реорганізації управлінь водного господарства та намічені заходи щодо забезпечення сталого функціонування підвідомчих організацій облводресурсів у ІІІ кварталі 2018 року.

У нараді прийняв участь начальник Житомирського міжрайонного управліня водного господарства А.М Дяченко.

На нараді були підведені підсумки роботи підвідомчих організацій за І півріччя 2018 року щодо управління водними ресурсами, експлуатації водогосподарських об’єктів та визначені першочергові завдання облводресурсів на ІІІ квартал 2018 року, а саме: завдання з управління водними ресурсами, завершення виконання основних завдань доведених наказом облводресурсів від 02.02.2018 року №13, про підготовку водогосподарських організацій до роботи в осінньо-зимовий період, ефективному використанні бюджетних коштів та транспортних засобів, а також своєчасне завершення реорганізації управлінь водного господарства та інше.


7 липня 2018 року

Начальник Житомирського МУВГ Дяченко А.М разом з представниками Житомирського обласного управління водних ресурсів прийняли участь у заходах присвячених міжнародному Дню Дніпра, які проходили на Поштовій площі в м. Києві.25 червня 2018 року

На виконання наказу Житомирського обласного управління водних ресурсів № 13 від 02.02.218 року про основні напрямки роботи завдання з експлуатації водогосподарсько-меліоративного комплексу Житомирської області та регіональної програми робіт з розчистки та регулювання русел річок Житомирської області на 2018-2021 роки Житомирським МУВГ здійснюється очистка міжгосподарських меліоративних каналів г.д. с. Гадзинка, Глубочицької сільської ради, Житомирського району.


12 червня 2018 року

Ремонтувальниками русловими Черняхівської ЕД Житомирського МУВГ виконано роботи з механізованої окоски меліоративного каналу МК-3 в с.Троковичі Черняхівського району Житомирської області.