Нормативні документи

Інформація щодо оренди водних об’єктів Житомирського МУВГ

Назва району

Загальна кіл-ть водних об’єктів (шт.)

З них в оренді (шт.)

%

Житомирський

104

32

31

Черняхівський

53

21

40

Чуднівський

154

34

22

Коростенський

50

5

10

Лугинський

28

-

-

Хорошівський

46

1

2

Разом:

435

87

20


Інформація щодо орендованих водних об’єктів у зоні діяльності

Житомирського МУВГ

з/п

Орендар

Місце знаходження водного об’єкта

Площа водного дзеркала, га

Об’єм, тис.м3

1

2

3

4

5

Житомирський район

1

Рибинська Ганна Іванівна

Тетерівська ОТГ за межами с. Буки

29.80

0.81609

2

ТОВ "Житомир-Автоінтернешнл"

Станишівська ОТГ, за межами с. Млинище

8.20

0.11663

3

Сахневич Микола Петрович

Станишівська ОТГ, за межами с. Слобода-Селець

17.55

0.26

4

Заглада Констянтин Григорович

Станишівська ОТГ за межами с. Грабівка

24.50

0.31

5

Хоменко Євгенія Ігорівна

Сінгурівська с/р за межами с. Сінгури

9.97

0.077175

6

Кісінчук Павло Фудорович

В.Пічська с/р за межами с. Покостівка

1.88

0.016

7

Литвин Василь Миколайович

Житомирська ОТГ за межами с. Вереси

10.45

0.13665

8

Решетар Алла Анатоліївна

Вертокиївська с/р за межами с. Вертокиївка

14.60

0.29175

9

Макаренко Сергій Олексійович

Глибочицька ОТГ за межами с. Гадзинка

7.2745

0.083

10

Косякевич Олексій Арсентійович

Оліївська ОТГ за межами с. Кам"янка

13.36

0.128

11

Решетар Алла Анатоліївна

Коднянська с/р в межах с. Кодня

12.50

0.135

12

Решетар Алла Анатоліївна

Коднянська с/р в межах с. Кодня

21.70

0.310

13

Воробйов Олексій Федорович

Глибочицька ОТГ за межами с. Березина

4.00

0.05563

14

Загладько Валентина Дмитрівна

Станишівська ОТГ за межами с. Ліщин

2.20

0.019

15

Березовський Віктор Петрович

Станишівська ОТГ за межами с. Піски

3.78

0.026

16

Березовський Віктор Петрович

Станишівська ОТГ за межами с. Піски

0.92

0.004

17

Березовський Віктор Петрович

Станишівська ОТГ за межами с. Піски

3.60

0.023

18

Березовський Віктор Петрович

Станишівська ОТГ за межами с. Лука

1.50

0.014

19

Березовський Віктор Петрович

Станишівська ОТГ за межами с. Лука

1.50

0.0135

20

Березовський Віктор Петрович

Станишівська ОТГ за межами с. Лука

4.00

0.021

21

Костюк Павло Петрович

Станишівська ОТГ за межами с. Туровець

6.54

0.0727

22

Пащук Денис Степанович

Глибочанська с/р за межами с. Глибочок

5.60

0.08225

23

Бондарчук Юрій Сергійович

Глибочанська с/р за межами с. Глибочок

4.65

0.08925

24

Твардовський Анатолій Володимирович

Глибочицька с/р,
с. Н. Вигода

2.75

Договір від 20.11.07р.
На 10 р.

24

Бондарчук Юрій Сергійович

Глибочанська с/р за межами с. Глибочок

1.42

0.014

25

Якімець Віктор Іванович

Станишівська ОТГ
за межами с. Станишівка

2.78

0.04795

26

Баранюк Олександр Олександрович

Коднянська с/р за межами с. Кодня

41.20

0.654

27

Півень Петро Павлович

Сінгурівська с/р за межами с. Пряжів

0.69

0.0075

28

Герасимчук Роман Георгійович

Вертокиївська с/р в межах с. Вертокиївка

3.40

0.031

29

Безкоровайний Микола Іванович

Озерянківська с/р за межами с. Озерянка

37.57

0.2686

30

ВАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів"

Станишівська ОТГ за межами с. Туровець

2.1174

0.0186

31

ВАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів"

Станишівська ОТГ за межами с. Туровець

3.0946

0.02795

32

ВАТ "Житомирський комбінат силікатних виробів"

Станишівська ОТГ за межами с. Туровець

0.3504

0.00282

Всього по району

305.4552

4.1

Черняхівський район

1

Ожаховський Борис Андрійович

Вільська ОТГ за межами с. К.Івановичі

8.46

0.1054

2

Сахневич Сергій Костянтинович

Вільська ОТГ за межами с. Ксаверівка

9.10

0.1108

3

Сахневич Сергій Костянтинович

Вільська ОТГ за межами с. Ксаверівка

3.26

0.0298

4

Буднік Зоя Віталіївна

Бежівська с/р
в межах с. Бежів

0.96

0.01358

5

Буднік Зоя Віталіївна

Бежівська с/р
за межами с. Бежів

0.79

0.01657

6

СТОВ "Агро-Фант"

Високівська ОТГ в межах с. Городище

9.59

0.136

7

Сушко Олександр Володимирович

Пекарщинська с/р за межами с. Пекарщина

1.90

0.0066

8

Ваша Борис Вікторович

Очеретянська с/р в межах с. Очеретянка

6.23

0.067

9

Масний Віктор Миколайович

Високівська ОТГ за межами с. Високе

10.00

0.0776

10

Федорчук Михайло Андрійович

Жадьківська с/р за межами с. Жадьки

3.75

0.0416

11

Пушкалюк Валерій Федорович

Жадьківська с/р в межах с. Жадьки

5.39

0.061

12

Блощицький Леонід Миколайович

Вільська ОТГ в межах с. Новопіль

2.10

0.0198

13

Чорний Алім Миколайович

Салівська с/р за межами с. Сали

16.3858

0.141

14

Майчук Анатолій Володимирович

Вільська ОТГ за межами с. Вільськ

3.36

0.0342

15

Мосійчук Валентин Дмитрович, Парфенюк Дмитро Юрійович

Вільська ОТГ за межами с. Зороків

3.17

0.0331

16

Юрченко Андрій Іванович, Люлевич Віктор Йосипович

Головинська сел/р за межами смт. Головино

6.64

0.063

17

Пушанко Василь Миколайович

Вільська ОТГ в межах с. Вишпіль

1.79

0.01925

18

Куліш Василь Юхимович

Селянщинська с/р с. Селянщина

4.54

0.0555

19

Цісар Василь Федорович

Черняхівська сел/р
за межами смт.
Черняхів

2.50

0.031

20

Бовтік Петро Миколайович

Вільська ОТГ за межами с. Новопіль

27.32

0.2848

21

Гринасевич Олег Володимирович

Андріївська с/р
за межами с.
Андріївка

4.05

0.057

Всього по району

131.2858

1.4046

Чуднівський район

1

Іванкевич Віталій Віталійович

Жеребківська с/р за межами с. Степок

4.7500

0.12

2

Мадзігон Володимир Олександрович

Карпівецька с/р в межах с. Карпівці

27.6800

0.15

3

Катюжинський Сергій Миколайович

Кілківська с/р в межах с. Кілки

20.8900

0.25

4

Оверчук Микола Дмитрович

М. Волицька с/р за межами с. М.Волиця

1.6200

0.01

5

Кучерук Олександр Петрович

Чуднівська ОТГ за межами с. Красногірка

13.7714

0.10

6

Кучерук Олександр Петрович

Чуднівська ОТГ с. Красногірка

1.4933

0.05

7

Самков Руслан Миколайович

Рачківська с/р за межами с. Рачки


10.8000

0.08

8

Вітюк Ігор Петрович

Чуднівська ОТГ за межами с. Стовпів

3.9500

0.06

9

Вітюк Ігор Петрович

Чуднівська ОТГ за межами с. Стовпів

1.0700

0.00

10

Слюсар Ігор Володимирович

Чуднівська ОТГ за межами с.Тютюнники


3.6200

0.02

11

Машталяр Павло Юхимович

Краснопільська ОТГ в межах с.Безпечна

2.7560

0.03

12

Машталяр Павло Юхимович

Краснопільська ОТГ в межах с. Безпечна

7.7568

0.10

13

ПАФ "Лан" Кучерявий Олексанр Валерійович

Чуднівська ОТГ за межами с. Бабушки

11.0261

0.16

14

Коляда Віктор Іванович

Чуднівська ОТГ за межами с. Стовпів

16.8400

0.47

15

Каранюк Микола Васильович

Будичанська с/р за межами с. Будичани

1.2900

0.01

16

Каранюк Микола Васильович

Чуднівська за межами с. Будичани

1.1600

0.01

17

Конопацький Юрій Петрович

Краснопільська ОТГ в межах с. Стетківці

1.7331

0.02

18

Конопацький Юрій Петрович

Краснопільська ОТГ в межах с. Стетківці

5.5600

0.03

19

Хавронюк Володимир Володимирович

Вакуленчуківська с/р за межами сел. Вакуленчук

3.8680

0.05

20

Хавронюк Володимир Володимирович

Вакуленчуківська с/р за межами сел. Вакуленчук

5.2800

0.04

21

Хавронюк Володимир Володимирович

В.Коровинецька сел./р. за межами смт. В.Коровинці

1.3900

0.01

22

Береза Г.В., Перістий В.В.

В.Коровинецька сел./р в межах смт. В.Коровинці

2.5100

0.03

23

Криворучик Василь Володимирович

Чуднівська ОТГ в межах с. Городище

1.8000

0.02

24

Пинзар Микола Карпович

Краснопільська ОТГ за межами с. Краснопіль

4.9900

0.05

25

Кальчук Микола Анатолійович

Чуднівська ОТГ за межами с. Короченки

5.2875

0.04

26

Танський Леонід Олександрович

Чуднівська ОТГ в межах с.Тютюнники

0.3026

0.01

27

Талько Леонід Валентинович

Чуднівська ОТГ в межах с.Турчинівка

5.2924

0.05

28

Талько Леонід Валентинович

Чуднівська ОТГ в межах с.Турчинівка

4.7104

0.07

29

Талько Леонід Валентинович

Жеребківська с/р за межами с. Степок

2.5861

0.04

30

Данілова Євгенія Сергіївна

Чуднівська ОТГ в межах с. Короченки

4.2600

0.04

31

Самчук Наталія Іванівна

Чуднівська ОТГ в межах м. Чуднів

4.9000

0.04

32

Перець Володимир Павлович

Краснопільська ОТГ за межами с. Краснопіль

3.8100

0.07

33

Перець Володимир Павлович

Краснопільська ОТГ за межами с. Краснопіль

2.4900

0.04

34

Полікарпов Михайло Олександрович

Жеребківська с/р за межами с. Жеребки

14.2800

0.21

Всього по району

205.5237

205.52

Коростенський район


1

СП "Щорсівський гранітний карєр"

Ушомирська ОТГ за межами с. Білошиці

10.0000

0.13

2

ПП Кутишенко Дмитро Олександрович

Ушомирська ОТГ за межами с. Бондарівка

7.2900

0.04

3

ПП Тищенко Віктор Петрович

Ушомирська ОТГ за межами с. Веселівка

4.9000

0.04

4

ФГ "Юран М"

Кожухівська с/р за межами с. Кожухівка

2.0000

0.02

5

ПП Пупков Валерій Володимирович

Житомирське МУВГ в межах с. Купеч

37.3575

0.35

Всього по району

61.5475

0.58

Хорошівський район

1

Гринчук О.В

Хорошівська ОТГ с. Дворище

9.0000

0.11

Всього по району

9.0000

0.11